Josef Hapka - Konvolut 2 prací

Kombinované techniky, 29x20 cm a 22x 28 cm. Signovány Hapka. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1912-1987

87452. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:04.12.2022 20:34:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 04.12.2022 20:31:01 11468
1 000 Kč 22.11.2022 20:20:57 4891