Josef Hapka - Dračka peří

Olej na kartonu, 22x15 cm. Signováno vpravo dole Hapka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912-1987

32522. Dračka peří
Dražba ukončena:30.05.2019 18:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 28.05.2019 19:10:33 1855
600 Kč 18.05.2019 22:00:19 2045