Josef Hapka - Vltavské skály u Sedlce

Kvaš, 34x46 cm, signováno vlevo dole Jos. Hapka, rám, pasparta.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám poškozen. Nezaskleno.

5128. Vltavské skály u Sedlce
Dražba ukončena:22.06.2016 20:54:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč