Josef Hapka - Večer na Letné

Tempera, 37x46 cm, signováno vpravo dole Jos. Hapka, rám, pasparta, zaskleno.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám, pasparta i malba mírně poškozeny.

5016. Večer na Letné
Dražba ukončena:22.06.2016 19:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč