Josef Hapka - Studie hlavy

Kombinovaná technika, 41x29 cm, signováno vlevo dole Jos. Hapka, rám, zaskleno.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

5056. Studie hlavy
Dražba ukončena:22.06.2016 19:42:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč