Josef Hapka - Špičky u Hranic

Kvaš, 21x50 cm, signováno vlevo dole Jos. Hapka, rám, pasparta, zaskleno.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám poškozen. Pasparta zaprášena.

5111. Špičky u Hranic
Dražba ukončena:22.06.2016 20:46:46
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 800 Kč