Josef Hapka - Skály nad řekou

Akvarel, 30x37 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

1330. Skály nad řekou
Dražba ukončena:24.09.2014 20:12:51
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč