Josef Hapka - Šárka

Tempera, 50x70 cm, signováno vpravo dole Jos. Hapka, rám, zaskleno.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5162. Šárka
Dražba ukončena:22.06.2016 22:02:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč