Josef Hapka - Předjaří v Šárce

Pastel, 26x50 cm, signováno vlevo dole Jos. Hapka, rám, pasparta, zaskleno.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám poškozen. Pasparta zaprášena.

5115. Předjaří v Šárce
Dražba ukončena:22.06.2016 20:53:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč