Josef Hapka - Na Čihadle (Zubří)

Tempera na kartonu, 22x80 cm, signováno vpravo dole Jos. Hapka, rám, zaskleno.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám poškozen.

5064. Na Čihadle (Zubří)
Dražba ukončena:22.06.2016 20:29:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 400 Kč