Josef Hapka - Krajina v Podbabě

Tempera, 41x70 cm, signováno vpravo dole Jos. Hapka, rám.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám poškozen.

5160. Krajina v Podbabě
Dražba ukončena:22.06.2016 21:58:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč