Josef Hapka - Krajina u Prahy

Tempera, 38x77 cm, signováno vpravo dole Jos. Hapka, rám.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

5060. Krajina u Prahy
Dražba ukončena:22.06.2016 20:43:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč