Josef Hapka - Kamýk nad Vltavou

Kombinovaná technika, 35x70 cm, nesignováno, rám.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5153. Kamýk nad Vltavou
Dražba ukončena:22.06.2016 21:26:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč