Josef Hapka - Hlubočepy

Tempera, 40x70 cm, signováno vlevo dole Jos. Hapka, rám.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám poškozen.

5175. Hlubočepy
Dražba ukončena:22.06.2016 21:59:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč