Josef Hapka - Šárka

Kombinovaná technika, 30x70 cm, signováno vlevo dole Jos. Hapka, rám, zaskleno.

1912, Podolí u Valašského Měziříčí - 1987, Valašské Meziříčí

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5566. Šárka
Dražba ukončena:29.09.2016 19:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč