Josef Floch - Akt v atelieru

Olej na plátně, 90x70 cm. Signováno vpravo dole Floch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - 1977
Americký malíř rakouského původu.

Josef Floch
58533. Akt v atelieru
Dražba ukončena:28.04.2021 21:28:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč