Josef Fiala - Vesničané u rybníka

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

301836. Vesničané u rybníka
Dražba ukončena:01.11.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč