Josef Fiala - U lesa na Vysočině

Olej na kartonu, 26x35 cm, signováno vpravo dole Jos. Fiala, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu autorská razítka. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

9815. U lesa na Vysočině
Dražba ukončena:26.04.2017 18:23:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 800 Kč