Josef Fiala - U kapličky

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vlevo dole Jos. Fiala. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
150921. U kapličky
Dražba ukončena:10.12.2025 22:34:12
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč