Josef Fiala - Tání v podhůří

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 36x51 cm. Signováno vlevo dole Jos. Fiala. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

40895. Tání v podhůří
Dražba ukončena:26.02.2020 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč