Josef Fiala - Svačina

Olej na kartonu, 28x35 cm, signováno vlevo dole Jos. Fiala, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

14865. Svačina
Dražba ukončena:30.11.2017 19:46:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč