Josef Fiala - Pasáček v lese

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rám.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

23615. Pasáček v lese
Dražba ukončena:31.10.2018 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč