Josef Fiala

67104. Pasáček hus

popis: Kombinovaná technika, 15x19 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha
AVU u profesora Hynaise a mnichovská Akademie u A. Janka. Maloval převážně žánrové obrazy z venkovského prostředí. Vystavoval na mnoha samostatných i kolektivních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 13 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč