Josef Fiala - Pasáček

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

posouzeno znalcem
152396. Pasáček
Zbývá:16 dnů, 9 hodin
Konec dražby:28.01.2026 20:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč