Josef Fiala - Pasáčci

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 14x19 cm, signováno vpravo dole Jos. Fiala, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha
Studoval AVU v Praze u profesora V. Hynaise a mnichovskou Akademii u A. Janka. Maloval převážně žánrové obrazy z venkovského prostředí. Vystavoval na mnoha samostatných i kolektivních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

vydraženo
12548. Pasáčci
Dražba ukončena:21.09.2017 19:24:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 300 Kč 21.09.2017 19:19:40 2169
4 200 Kč 21.09.2017 19:19:00 2249
4 100 Kč 21.09.2017 19:15:32 2169
4 000 Kč limit (21.09.2017 19:14:37) 2249
4 000 Kč 21.09.2017 19:14:38 2169
3 900 Kč limit (21.09.2017 19:14:20) 2249
3 800 Kč 21.09.2017 19:12:28 2169
3 700 Kč 21.09.2017 19:12:04 2249
3 600 Kč 21.09.2017 19:10:21 2169
3 500 Kč 21.09.2017 19:08:40 2249
3 400 Kč 21.09.2017 19:08:06 2169
3 300 Kč 21.09.2017 19:06:23 2249
3 200 Kč 21.09.2017 19:05:35 2169
3 100 Kč 21.09.2017 19:04:54 2249
3 000 Kč 21.09.2017 19:03:28 2169
2 900 Kč 21.09.2017 19:00:53 2249
2 800 Kč 21.09.2017 18:59:01 2169
2 700 Kč 21.09.2017 18:58:33 2249
2 600 Kč 21.09.2017 18:56:56 2169
2 500 Kč 21.09.2017 18:56:32 2249
2 400 Kč 21.09.2017 18:54:50 2169
2 300 Kč 21.09.2017 18:53:54 505
2 200 Kč 21.09.2017 18:53:38 2169
2 100 Kč limit (21.09.2017 18:53:33) 505
2 100 Kč 21.09.2017 18:53:34 2169
2 000 Kč limit (21.09.2017 18:53:08) 505
1 900 Kč 21.09.2017 18:52:27 2169
1 800 Kč limit (21.09.2017 18:49:19) 505
1 800 Kč 21.09.2017 18:49:20 930
1 700 Kč limit (21.09.2017 18:48:49) 505
1 600 Kč 21.09.2017 18:47:58 2249
1 500 Kč 21.09.2017 18:47:22 930
1 400 Kč 21.09.2017 18:45:14 2249
1 300 Kč 21.09.2017 18:34:43 2169
1 200 Kč 21.09.2017 18:33:00 2249
1 100 Kč 21.09.2017 18:29:55 2169
1 000 Kč limit (21.09.2017 18:29:49) 2817
1 000 Kč 21.09.2017 18:29:50 2169
900 Kč 21.09.2017 18:21:05 2817
800 Kč 21.09.2017 17:38:24 2249
700 Kč 21.09.2017 13:32:15 2817
600 Kč 20.09.2017 20:45:44 2249
500 Kč 20.08.2017 9:55:17 505