Josef Fiala - Na trhu

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala 1911. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
114114. Na trhu
Dražba ukončena:24.04.2024 20:34:05
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč