Josef Fiala - Na trhu

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala 1911. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

posouzeno znalcem
114114. Na trhu
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:32:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 000 Kč