Josef Fiala - Na samotě

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

27176. Na samotě
Dražba ukončena:30.01.2019 21:22:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč