Josef Fiala - Na poli

Olej na kartonu, 42x53 cm, signováno vpravo dole Jos. Fiala, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

12761. Na poli
Dražba ukončena:21.09.2017 22:35:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč