Josef Fiala - Na pastvě

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

68721. Na pastvě
Dražba ukončena:24.11.2021 21:30:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč