Josef Fiala

64893. Na pastvě

popis: Akvarel, 27x22 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rám, sklo.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha
AVU u profesora Hynaise a mnichovská Akademie u A. Janka. Maloval převážně žánrové obrazy z venkovského prostředí. Vystavoval na mnoha samostatných i kolektivních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 06.09.2021 0:39:17 121