Josef Fiala - Letní podvečer

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 38x51 cm, signováno vpravo dole Jos. Fiala, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Plátno zprohýbáno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

10234. Letní podvečer
Dražba ukončena:27.04.2017 21:14:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč