Josef Fiala - Hoši u řeky

Akvarel, 15x20 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

112486. Hoši u řeky
Dražba ukončena:03.03.2024 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč