Josef Fiala - Chlapec u vody

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 33x24 cm, signováno dole uprostřed Jos. Fiala, rám, zaskleno.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

15702. Chlapec u vody
Dražba ukončena:25.01.2018 19:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč