Josef Fiala - Chalupy u potoka v Křižánkách

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

71526. Chalupy u potoka v Křižánkách
Dražba ukončena:26.01.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč