Josef Fiala - Chalupy u potoka v Křižánkách

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha
AVU u profesora Hynaise a mnichovská Akademie u A. Janka. Maloval převážně žánrové obrazy z venkovského prostředí. Vystavoval na mnoha samostatných i kolektivních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

71526. Chalupy u potoka v Křižánkách
Zbývá:9 dnů, 8 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:27:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:15 000 Kč