Josef Fiala - Cesta

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jos. Fiala. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

71618. Cesta
Dražba ukončena:26.01.2022 22:04:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč