Josef Fiala - Český venkov

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Jos.Fiala. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
93003. Český venkov
Dražba ukončena:26.04.2023 20:56:06
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč