Josef Fiala - Stojící pasáček

Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vlevo dole Jos. Fiala, rám.

1882, Praha - 1963, Praha

Pozn.: Rám přetřený.

2913. Stojící pasáček
Dražba ukončena:01.10.2015 20:24:31
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč