Josef Fiala - Senoseč v podlesí u Milov

Olej na kartonu, 28x36 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna.

1882 Praha, 1963 Praha
UMPRUM u profesora Hynaise a mnichovská Akademie u A. Janka. Maloval převážn žánrové obrazy z venkovského prostředí, časté motivy ze Svratecka, kam řadu let jezdíval.

1124. Senoseč v podlesí u Milov
Dražba ukončena:02.06.2014 20:07:42
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč