Olej na kartonu, 25x34 cm, rám, signováno vlevo dole.
Pozn.: Rám mírně poškozen, malba odborně vyčištěna.
1882 Praha, 1963 Praha
UMPRUM u profesora Hynaise a mnichovská Akademie u A. Janka. Maloval převážn žánrové obrazy z venkovského prostředí, časté motivy ze Svratecka, kam řadu let jezdíval.