Josef Fiala - Pasáček

Olej na kartonu, 38x53 cm, signováno Jos. Fiala, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1882, Praha - 1963, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

6874. Pasáček
Dražba ukončena:25.01.2017 18:51:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč