Josef Fiala - Mládež u ohně

Olej na kartonu, 28x35 cm, rám, signováno vlevo dole.

Pozn.: Rám poškozen, malba odborně vyčištěna.

1882 Praha, 1963 Praha
UMPRUM u profesora Hynaise a mnichovská Akademie u A. Janka. Maloval převážn žánrové obrazy z venkovského prostředí, časté motivy ze Svratecka, kam řadu let jezdíval.

1125. Mládež u ohně
Dražba ukončena:02.06.2014 19:57:29
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč