Josef Fiala - Léto (Žně)

Olej na kartonu, 37x51 cm, signováno vpravo dole, rám.

1882, Praha - 1963, Praha

1610. Léto (Žně)
Dražba ukončena:26.11.2014 20:52:33
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč