Josef Fiala - Koupání

Olej na plátně, 50x66 cm, signováno vpravo dole Jos. Fiala, rám.

1882, Praha - 1963, Praha

2921. Koupání
Dražba ukončena:01.10.2015 20:41:08
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč