Josef Fiala - Jaro ve vsi

Olej na sololitu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Jos. Fiala, rám.

1882, Praha - 1963, Praha

5630. Jaro ve vsi
Dražba ukončena:29.09.2016 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč