Josef Fiala - Husopaska

Olej na plátně, 35x50 cm, signováno vpravo dole, rám.

1882, Praha - 1963, Praha

1510. Husopaska
Dražba ukončena:26.11.2014 19:24:35
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč