Josef Fiala - Hrabání sena

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Jos. Fiala, rám.

1882, Praha - 1963, Praha

5765. Hrabání sena
Dražba ukončena:29.09.2016 22:37:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:8 500 Kč