Josef Fiala - Cikánka

Olej na plátně, 60x45 cm, signováno vpravo dole Jos. Fiala 1914, rám.

1882, Praha - 1963, Praha

Pozn.: Malba místy poškozena, prodřena. Plátno místy promáčknuto. Rám mírně poškozen.

2269. Cikánka
Dražba ukončena:27.05.2015 20:29:54
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč