Olej na plátně, 105x134 cm, signováno vpravo dole Jos. Fiala, rám.
1882, Praha - 1963, Praha
Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu autorský štítek.