Josef Fiala - Bača na pastvě

Olej na plátně, 105x134 cm, signováno vpravo dole Jos. Fiala, rám.

1882, Praha - 1963, Praha

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Michaelem Zachařem. Vzadu autorský štítek.

6458. Bača na pastvě
Dražba ukončena:30.11.2016 20:24:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:33 000 Kč