Josef Ferdinand Hetteš - Ilustrace ke knize Dva bratři

Kresba, 22x17 cm. Nesignováno. Paspartováno.

Pozn.: Pasparta i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1864 - 1927
Narodil se v Jičíněvsi. Žák Čermáka, Lhoty a Pirnera na AVU, zakladatel S.V.U. Mánes. Malíř a ilustrátor, mnoho děl s historickými náměty.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

44495. Ilustrace ke knize Dva bratři
Dražba ukončena:13.05.2020 21:24:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč