Všechny lept, mědirytina a akvarel. Všechny 8x7 cm. Signovány J. Dudek. Paspartovány.
o autorovi: 1954
Grafik, ilustrátor. Studoval na PedF UP v Olomouci u profesorů K. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla. Podnikl studijní cesty do Číny, Indie, Nepálu. Věnuje se grafice, ilustruje knihy, vytváří exlibris. Vystavuje doma i v zahraničí.