Josef Dudek - Alfons Mucha a Obecní dům - 3 varianty

Všechny lept, mědirytina a akvarel. Všechny 8x7 cm. Signovány J. Dudek. Paspartovány.

o autorovi: 1954
Grafik, ilustrátor. Studoval na PedF UP v Olomouci u profesorů K. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla. Podnikl studijní cesty do Číny, Indie, Nepálu. Věnuje se grafice, ilustruje knihy, vytváří exlibris. Vystavuje doma i v zahraničí.

24245. Alfons Mucha a Obecní dům - 3 varianty
Dražba ukončena:14.11.2018 19:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.11.2018 18:43:26 3013
500 Kč 03.11.2018 22:46:56 1336